شنبه, 30 شهريور 1398
کد خبر: 11132

نویسنده «قصه های مجید» اعلام بازنشستگی کرد

آوینی فیلم: هوشنگ مرادی کرمانی، نویسنده شناخته شده ای که آثاری همچون «قصه های مجید» و «قصه های مامان» از داستانهایش به سریال و فیلم درآمده است، از اعلام بازنشستگی اش خبر داد.

آوینی فیلم: هوشنگ مرادی کرمانی، نویسنده شناخته شده ای که آثاری همچون «قصه های مجید» و «قصه های مامان» از داستانهایش به سریال و فیلم درآمده است، از اعلام بازنشستگی اش خبر داد. به گزارش مهر، این نویسنده گفت: حس کردم که دیگر کُند شده‌ام. می‌خواهم از ورزشکارها یاد بگیرم و در اوج خداحافظی کنم. الان که با شما صحبت می‌کنم چنین حسی دارم. شاید هم ورق برگشت و چیزی به سرم زد. آخرین بار برای نوشتن یک داستان کوتاه پنج بار داستان را نوشتم. به نظر هنر چیزی نیست که شما بخواهید برای آمدنش در خودتان تلاش کنید، باید خودش بیاید.

هوشنگ مرادی کرمانی افزود: می‌خواهم بروم کنار یک رودخانه بنشینم و دراز بکشم و آسمان را نگاه کنم. بر این باور رسیده‌ام که هر چقدر هم شناگر ماهری باشی نمی‌توانی همیشه در استخر بمانی و شنا کنی. بالاخره باید روزی از آن خارج شوی. البته بازنشستگی برای من معنای معمول را ندارد، چون چند جای دیگر هست که باید به آن سر بزنم. از فرهنگستان تا مؤسسه اکو. اما فکر کنم در این ایام بازنشستگی بهترین فرصت برای من فراهم است که بنشینم و کتاب بخوانم و خودم را پر کنم.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.