شنبه, 30 شهريور 1398
کد خبر: 11126

یک قورباغه ۷ میلیاردی باعث دوری یکساله نوید محمدزاده از سینما شد!

آوینی فیلم: در ایام برگزاری جشنواره سال گذشته فجر، نوید محمدزاده مدعی شد به دلیل درست دیده نشدن نقش‌آفرینی‌هایش سال آینده در هیچ فیلمی حضور نخواهد داشت. اما آیا واقعیت همین است؟

آوینی فیلم: در ایام برگزاری جشنواره سال گذشته فجر، نوید محمدزاده مدعی شد به دلیل درست دیده نشدن نقش‌آفرینی‌هایش سال آینده در هیچ فیلمی حضور نخواهد داشت.

اما به گزارش هفت راه عدم حضور محمدزاده در جشنواره امسال فجر به دلیل قراردادی است که با سرمایه‌گذار سریال «قورباغه» به کارگردانی هومن سیدی بسته است و او با علم به عدم حضورش در جشنواره بعدی با لحنی اعتراضی مدعی شده بود دیگر در فیلمی حضور نخواهد یافت.

بر اساس خبر این سایت، نوید محمدزاده قراردادی ۱۲ ماهه را با شرکت «تصویرگستر پاسارگاد» که سرمایه‌گذار سریال شبکه خانگی «قورباغه» است امضا کرده است که طی آن حتی در ماه‌هایی که مشغول بازی در سریال نیست حق بازی در هیچ فیلم و تئاتری را نخواهد داشت، تا پس از یکسال غیبت او توزیع این سریال با استقبال بالاتری از سوی مخاطبان مواجه شود.

بنابراین فیلم «سرخپوست» تا زمان پخش سریال «قورباغه» آخرین اثری خواهد بود که از محمدزاده به نمایش عمومی درخواهد آمد.

بر اساس این قرارداد محمدزاده برای هر ماه ۶۰۰ میلیون تومان، یعنی برای یکسال ۷ میلیارد و ۲۰۰ میلیون تومان دریافت خواهد کرد. بنابراین نویدمحمزاده شاید اولین بازیگری باشد که برای «بازی نکردن» ماهیانه ۶۰۰ میلیون تومان دستمزد دریافت خواهد کرد


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.