چهارشنبه, 7 خرداد 1399
کد خبر: 11030
سید بشیر حسینی داور «عصر جدید» در برنامه رونمایی از کتابش گفت

به اینکه دهاتی هستم افتخار می کنم

آوینی فیلم: سید بشیر حسینی از داوران مسابقه «عصر جدید» در جشن امضای کتاب «نهضت سواد رسانه ای» که مقارن با میلاد امام زمان(عج) در ترنجستان بهشت برگزار شد، درباره پسوند نامش و کتاب جدیدش گفت.

آوینی فیلم: سید بشیر حسینی از داوران مسابقه «عصر جدید» در این مراسم درباره تقدیم کتابش به حضرت ولی عصر (عج) افزود: این شانزدهمین کتابی است که «پیشکش به رد پای بارانی که روزی خواهد آمد و بیابان دلها را بهاری خواهد کرد» شده است.

وی در سوالی مبنی بر اینکه رویکرد مخاطبان به داوری خودتان در عصر جدید را چگونه ارزیابی می کنید؟ گفت: اتفاقاً الان موج های منفی شروع شده تا نظر مردم را خراب کند. من خیلی فکر کرده ام وقتی می خواهم علامت قرمز و کلیدش را بزنم، به چه صورت باشد؟ ما برای شاخصه های داوری ۸۰۰۰ صفحه مطالعه داشتیم. تصمیم گرفتیم استراتژی مان جدی و سختگیرانه باشد. این مسابقه باید شاخ اینستا را می شکاند. شاخ هایی که با کارهای بی فایده و بی قاعده مطرح می شدند. اما مثلاً علی قمی از کل رای های مردم یکی از سه رای بالا و چند میلیونی را داشت و این نشان می داد که بیننده به نمونه های ایرانی علاقه زیادی دارد.

سید بشیر حسینی درباره پسوند اسفیدواجانی که پسوند نامش است گفت: اسفیدواجان روستای آباء و اجدادی ماست و به اینکه دهاتی هستم افتخار می کنم. چندین سال پیش به من می گفتند این پسوند را از نامم حذف کنم اما قبول نکردم و گفتم خیلی هم با کلاس است!

نویسنده کتاب نهضت سواد رسانه ای در پایان به برخی سئوالات حضار پاسخ گفت و در پایان مراسم، حاضران کتاب های نهضت سواد رسانه ای و لایک ممنوع را به امضای دکتر سید بشیر حسینی رساندند تاعوایدش به نفع سیل زدگان هزینه شود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.