پنجشنبه, 8 خرداد 1399
کد خبر: 11008
میزان احتمال بازگشت کمدین نامدار سینما به تلویزیون

آیا رضا عطاران به زیر آسمان شهر می رود؟

آوینی فیلم: چند روزی است ساخت فصل دوم «خانه به دوش» و فصل جدید «زیر آسمان شهر» با همکاری رضا عطاران در میان است. آیا این کمدین جدا شده از تلویزیون باز هم با سریالی جدید به قاب تلویزیون برمی گردد.

آوینی فیلم: مهران مهام تهیه‌کننده تلویزیون با اشاره به برگزاری جلساتی با رضا عطاران به عنوان مشاور پروژه فصل جدید سریال «زیر‌آسمان شهر»، به تسنیم گفت: این نوع خبرسازی‌ها جز هیاهو مقصد و سرمنزل دیگری ندارد؛ مردم همیشه نسبت به ساخت چنین سریال‌هایی اقبال نشان داده‌اند اما باید قصه، فیلمنامه و موقعیت‌های خوبی فراهم شود و همه آن دوستان کنار هم قرار بگیرند تا فصل جدید چنین سریال‌های طنز ماندگاری دوباره جلوی دوربین برود. البته ناگفته نماند قرار بود «زیر آسمان شهر» جدیدی در راه باشد حتی با رضا عطاران به عنوان مشاور این پروژه جلساتی داشتیم ولی به دلیل مشغله‌های برخی از دست‌اندرکاران این کار، ساخت فصل جدید این سریال تلویزیونی به زمان دیگری موکول شد.

وی در پاسخ به این سوال که آیا قرار است رضا عطاران دوباره به تلویزیون بیاید و کار مشترکی داشته باشید، خاطرنشان کرد: رضا عطاران قرار بود به عنوان مشاور پروژه «زیر آسمان شهر» جدید حضور داشته باشد. قطعاً او همچون گذشته نمی‌تواند سریال‌های چندین قسمتی با چندین ماه فیلمبرداری را بپذیرد هم به جهت مالی و هم به جهت زمانی؛ زیرا الان به او ارقام خیلی بالاتر و فضای متنوع‌تری در سینما پیشنهاد می‌شود ولی با این حال در صورت آمادگی ذهنی و روحی رضا عطاران، با او در تلویزیون کار جدیدی را آغاز می‌کنیم.

مهام با اشاره به اینکه تلویزیون و عطاران با هم مشکلی ندارند، تأکید کرد: رضا عطاران هیچ‌گاه با تلویزیون قهر نبوده و تلویزیون هم با او مشکلی ندارد. فقط فضای کاری تغییر کرده و پیشنهادهای متعددی از سینما دارد. سینما هم روزهای طولانی برای تصویربرداری وجود ندارد و بازیگر می‌تواند با درآمد بهتر و زمان کمتری، پروژه‌های مختلف و متنوعی را بپذیرد و کار کند؛ اتفاقی که کمتر در تلویزیون می‌افتد و حتماً عطاران می‌بایست با یک کار محکم، قوی و جذابی به تلویزیون برگردد، زیرا مردم از او توقع بیشتری دارند و به سرعت با کارهای قبلی‌اش مقایسه می‌شود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.