سه شنبه, 6 خرداد 1399
کد خبر: 10966
گفتگوی آوینی فیلم با سپند امیرسلیمانی بازیگر سریال نوروزی «زوج یا فرد»

اگر یک سلبریتی اشتباهی میکند نباید گناهش به پای همه هنرمندان نوشته شود

آوینی فیلم: به تازگی سریالهای نوروزی به پایان رسید و یکی از سریالهای طنزی که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، «زوج یا فرد» بود که جمعی از بازیگران شناخته شده تلویزیون را در خود داشت. سپند امیرسلیمانی با بازی در این سریال و حضور در برنامه پرمخاطب «خندوانه» به عنوان داور مسابقات، جزو فعال ترین چهره های نوروزی تلویزیون بود.
آوینی فیلم

به تازگی سریالهای نوروزی به پایان رسید و یکی از سریالهای طنزی که مورد توجه مخاطبان قرار گرفت، «زوج یا فرد» بود که جمعی از بازیگران شناخته شده تلویزیون را در خود داشت. سپند امیرسلیمانی با بازی در این سریال و حضور در برنامه پرمخاطب «خندوانه» به عنوان داور مسابقات، جزو فعال ترین چهره های نوروزی سیمای نوروزی بود. این بازیگر سینما و تلویزیون در گفتگو با آوینی فیلم درباره حضورش در سریال «زوج یا فرد» گفت: تا به حال در نقشهای کوتاهی بازی کردم که تعیین کننده بوده است. نقشهایی که به نوعی شیرین بودند و در خاطر بیننده باقی میمانند. به نظرم حضورم در سریال نوروزی زوج یا فرد هم با وجود اینکه شیطنتهایی در کاراکتر وجود داشت، اما میتواند جذاب باشد.

این بازیگر ادامه داد: من معمولا به این فکر نمیکنم که حتما نقش اصلی را بازی کنم. ضمن اینکه بعضی افراد و گروهها برای من انقدر ارزشمند هستند که تحت هر شرایطی همکاری با آنها را میپذیرم و خیلی پیگیر نقش یا مبلغ قرارداد آن نیستم. یکی از این افرادی آقای مهران مهام تهیه کننده سریال زوج یا فرد است که وقتی پیشنهاد بازی به من داد، بدون هرگونه سوالی وارد پروژه شدم و تا روز آخر بازی ام در سریال هم درباره شرایط مالی صحبت نکردم و هیچ قراردادی ننوشتیم. البته در پایان پول من پرداخت شد اما صحبت بر سر اعتمادی است که دو طرف ماجرا نسبت به هم دارند. اینها کارهایی است که با دلم قبول میکنم در آن بازی کنم.

 

سپند امیرسلیمانی

امیرسلیمانی درباره فضای پشت صحنه سریال «زوج یا فرد» گفت: من در این سریال با هیچ بازیگری غریبه نبودم و همه عوامل به نوعی با هم در گذشته همکاری و ارتباط داشتیم. عوامل بازیگر و فنی و پشت صحنه برایم آشنا بودند و روز اول که وارد کار شدم با فضا احساس نزدیکی داشتم و خوشبختانه همه چیز هم به خوبی پیش رفت.

بازیگر فیلم اخراجی ها درباره کم کاری اش در سال گذشته گفت: کم کاری من دوبخشی بود. هم پیشنهادات کمتر شده بود و هم اینکه بعضی از پیشنهادات را خودم قبول نمیکردم. پیشنهادها از جانب تلویزیون و تئاتر بود چون واقعیتش این است که پیشنهاد سینمایی معمولا ندارم. فکر میکردم بهتر است هر پیشنهادی را نپذیرم چون به خاطر بعضی از کارهایم تصور خوبی بین مخاطبان پیدا نکرده بودم. بیشتر به این فکر میکردم که طوری انتخاب کنم که انتخابهای بد گذشته ام را یک جوری بشورد و ببرد!

 

سپند امیرسلیمانی

سپند امیر سلیمانی در ادامه به آوینی فیلم گفت: فکر میکنم با اتفاقاتی که برایم در عید امسال پیش آمد، شرایط دوباره ای مهیا شد. هم حضورم در برنامه خندوانه و هم حضور در سریال زوج یا فرد و بازخوردهای خوبی که این برنامه ها داشتند، باعث شد که باز هم مورد توجه مخاطبان قرار بگیرم و تبدیل به همان سپندی بشوم که مردم میخواهند. من نمیگویم جایی که قبلا بودم خوب یا بد بوده است ولی شاید بعضی نقشها مناسب من نبودند و برای همین فکر میکنم سریال زوج یا فرد میتواند من را به همان جای گذشته ام برگرداند.

سپند امیر سلیمانی درباره حادثه سیل اخیر و حواشی پیش آمده درباره کمکهای هنرمندان به سیل زدگان گفت: رابطه مردم با هنرمندان همیشه خوب بوده است و هر حرف و نقدی هم توسط بعضی ها زده شود، باز هم این رابطه تغییر نمیکند. البته تعدادی هم هستند که رفتار متفاوتی دارند و معمولا هم مردم در هر شرایطی باورشان نمیکنند و کاری اش هم نمیشود کرد. من فکر میکنم بعد از زلزله گذشته و حواشی پیش آمده مسائلی پیش آمد که خوب نبود و دودش هم به چشم مردم میرود. چون به جای کمک کردن به همدیگر فقط دنبال جنجال و جنگیدن هستیم. این شرایط بیشتر با مقایسه میان سیاستمداران و سلبریتی ها پیش آمد و هریک دیگری را محکوم به کم کاری کردند. این در حالی است که همه در حال دعوا هستند و سیل به خانه های مردم رسیده است! متاسفانه در مملکت ما همه با هم دعوا دارند.

وی ادامه داد: مردم در حال کم کردن به همدیگر هستند و هیچ اختلافی وجود ندارد. دعوا از جای دیگری می آید و باید دید چه اتفاقی می افتد که یک مسئول به فلان منطقه میرود و حرفی میزند یا افرادی هستند که به دنبال ایجاد جنگ و حاشیه هستند. به نظرم انقدر اختلافات بیهوده ای پیش آمده و دعوا بالا گرفته که اصل موضوع فراموش شده که باید در کنار هم به یاری مردم برویم. هر کسی گناه را گردن گروه دیگری می اندازد و شایعاتی پیش می آید. در حالیکه همه جای دنیا کمکهای مردمی و کمک توسط هنرمندان وجود دارد و این بحثها جایز نیست. اگر هم یک سلبریتی یا یک شخصیتی اشتباهی میکند نباید گناهش به پای همه هنرمندان نوشته شود. ما هنوز در جامعه مان فرق بین فرد با گروه را نمی دانیم و برای همین هر مورد اشتباهی به کل آن جامعه نسبت داده میشود.  


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.