پنجشنبه, 8 خرداد 1399
کد خبر: 10817

انتقاد از جایزه گلزار و مجیزگویی اش نسبت به مدیر شبکه سه

آوینی فیلم: المیرا شریفی مقدم مجری تلویزیون با انتقاد از جایزه برنامه ریزی شده محمدرضا گلزار در اختتامیه پنجمین جشنواره جام جم، پستی در صفحه مجازی گذاشت و خسرو نقیبی روزنامه نگار حوزه سینما هم به تملق گویی گلزار نسبت به علی فروغی، مدیر شبکه سه واکنش نشان داد.

آوینی فیلم: المیرا شریفی مقدم مجری تلویزیون با انتقاد از جایزه برنامه ریزی شده محمدرضا گلزار در اختتامیه پنجمین جشنواره جام جم، پستی در صفحه مجازی گذاشت. این مجری با کنایه به بازیگری که ادعای جذب مخاطبان تلویزیونی را دارد، نوشت: «جایزه بهترین اجرای تلویزیونی رو یک بازیگر گرفت و بعد منت گذاشت سر تلویزیون! اصلا ما همه علاف اومدنت بودیم!!!»

 

گلزار

خسرو نقیبی، روزنامه نگار حوزه سینما هم با انتقاد از مجیزگویی محمدرضا گلزار به مدیر شبکه سه در هنگام دریافت جایزه جام جم، نوشت: می‌ شود ⁧ فردوسی‌ پور ⁩ بود و ایستاد؛ می‌ شود هم ⁧ محمدرضاگلزار ⁩ بود (احتمالن بی‌نیاز از مال دنیا) و هم‌چنان روی سن از حاضران خواست برای درایت مدیرش دست بزنند (درایت جوان جویای نامی که تصمیم گرفته گلزار را جای عادل نماد شبکه‌ اش کند) و طلبکار و خودشیفته سهم بیش‌تر از جوایز طلب کرد

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.