دوشنبه, 30 ارديبهشت 1398
کد خبر: 10780
شرط چهره ها برای حضور در مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره»

جواب سوالها را در اختیارمان بگذارید!

آوینی فیلم: مجری مسابقه تلویزیونی «پنج ستاره» در پاسخ به اینکه آیا پیش آمده از بازیگران کسی به او پیشنهاد داده باشد تا در مسابقه شرکت کند اظهار داشت: بله، چند نفری از بازیگران گفتند که ما می خواهیم در این برنامه شرکت کنیم اما برای این حضور شروطی گذاشتند.

آوینی فیلم: حمید گورزی مجری مسابقه «پنج ستاره» با اشاره به اینکه در ایام عید نوروز می توان به جز دعوت از چهره‌ها افراد دیگری را نیز مهمان مسابقه تلویزیونی پنج ستاره کرد، گفت: در جلسه ای که با مسئولان این برنامه داشتیم لیستی از اشخاص شناخته شده تنظیم کردیم و آنها را برای حضور در برنامه دعوت کردیم اما خیلی از آنها نپذیرفتند که رو به روی دوربین به سوالها پاسخ دهند، عده ای هم گفتند که مایل هستند که به برنامه بیایند و در مسابقه شرکت کنند اما در صورتی که جواب سوالها را در اختیار آنها بگذاریم.

وی خاطر نشان شد: اینکه آنها جواب سوالها را خواستند به خاطر برد مالی و جایزه نبود بلکه این افراد بحث از آبرویشان را جلو می کشیدند و می گفتند که اگر نتوانند به سوالات پاسخ دهند مقابل مردم و مخاطبان حس خوبی نخواهند داشت.
گودرزی گفت: شاید خود نیز در ایام عید مقابل دوربین پنج ستاره در جایگاه شرکت کننده حاضر شود و اطلاعات عمومی اش را بسنجد چون خیلی از مخاطبان این برنامه درخواست کرده اند که من هم یک روز به جای شرکت کنندگان در این مسابقه حاضر شوم. به جرات می گویم که حمید گودرزی هیچ مشکلی با این قضیه ندارد و سعی می کنم به زودی مخاطبان شاهد حضور من به عنوان شرکت کننده باشند.

این بازیگر همچنین عنوان کرد: من پیشنهادهایی هم به کارگردان و تهیه کننده این مسابقه دادم و گفتم علاوه بر دعوت افراد شاخص خیلی بهتر می شود اگر چند نفر از کسانی که المپیادی و یا جزو نخبگان هستند در این برنامه به عنوان شرکت کننده حضور پیدا کنند مطمئنا برای مخاطبان این برنامه جذاب می شود وقتی نخبه کشورش را به عنوان شرکت کننده ببیند و سطح اطلاعات عمومی او را بسنجد.

گودرزی با اشاره به اینکه خیلی دوست دارد در ویژه برنامه عید میزبان افراد سیاسی نیز نیز باشد، گفت: خود من خیلی دوست دارم که با افراد سیاسی برنامه را مقابل دوربین ببرم اما باید دید آنها هم دوست دارند یا خیر.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.