يكشنبه, 27 مرداد 1398
کد خبر: 10642
«آقامحمدخان»ی که دچار مشکل شد!

اشتباه جشنواره فیلم فجر به تئاتر فجر هم سرایت کرد

آوینی فیلم: فقط کمی دقت در خواندن مطالب میتواند از بروز بسیاری از کج فهمی ها جلوگیری کند. این برای همه در فضای رسانه ای و هنری صدق میکند. در جشنواره های فیلم و تئاتر فجر جابجا شدن یک اسم باعث سوء تفاهماتی شد و نشان داد که مجریان توانایی لازم را ندارند. در حالی که هیئت داوران «مسابقه‌ تئاتر ایران یک»، حسین کیان را برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان» حائز دریافت تندیس تشخیص داده بودند، این عنوان برای موسیقی همین نمایش، به اشتباه به عرفان خاتونی‌ مقدم اعطا شد.
آوینی فیلم

فقط کمی دقت در خواندن مطالب میتواند از بروز بسیاری از کج فهمی ها جلوگیری کند. این برای همه در فضای رسانه ای و هنری صدق میکند. در جشنواره های فیلم و تئاتر فجر جابجا شدن یک اسم باعث سوء تفاهماتی شد و نشان داد که مجریان توانایی لازم را ندارند. در حالی که هیئت داوران «مسابقه‌ تئاتر ایران یک»، حسین کیان را برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان» حائز دریافت تندیس تشخیص داده بودند، این عنوان برای موسیقی همین نمایش، به اشتباه به عرفان خاتونی‌ مقدم اعطا شد.

 شامگاه شنبه چهارم اسفند در اختتامیه‌ی جشنواره‌ی سی و هفتم در اعلام نام نفر برگزیده‌ی «مسابقه‌ی تئاتر ایران یک» در حوزه‌ی موسیقی اشتباهی سهوی رخ داده است که دبیرخانه‌ی جشنواره ضمن اعلام نام درست، بابت این اشتباه پوزش طلبید.

پیش‌تر داوران «مسابقه‌ی تئاتر ایران یک» متشکل از حسین مسافرآستانه، الهام کردا و رضا گوران اسامی چهار نامزد را در حوزه‌ی موسیقی به شرح زیر اعلام کرده بودند:
میثم عبدی برای موسیقی نمایش «عروسی خون»
کیان حسین برای موسیقی نمایش «آقامحمدخان»
امیر دوستی برای موسیقی نمایش «مرگ و دوشیزه»
عرفان خاتونی‌‎مقدم برای موسیقی نمایش «رومئو و ژولیت»
در مراسم اختتامیه به اشتباه نام عرفان خاتونی‌ مقدم برای موسیقی نمایش «آقا محمدخان» به عنوان نفر برگزیده و حائز دریافت تندیس جشنواره اعلام شده بود در حالیکه عنوان برتر این بخش برای موسیقی نمایش «عروسی خون» به میثم عبدی در نظر گرفته شده بود!


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.