چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
کد خبر: 10537
مردم ایران دوباره حماسه آفریدند

راهپیمایی عظیم ۲۲ بهمن در جشن چهل سالگی انقلاب

آوینی فیلم: انقلاب اسلامی ایران چهل ساله شد و به کوری چشم دشمنان، بهار دیگری را هم به خود دید و این نسل پرشور و انقلابی همچنان همراه با آرمانهای گرامی این سرزمین به پیش می روند. دیروز حضور میلیونی مردم در روز ۲۲ بهمن نشان دهنده این حرکت مردمی بود.
آوینی فیلم

 انقلاب اسلامی ایران چهل ساله شد و به کوری چشم دشمنان، بهار دیگری را هم به خود دید و این نسل پرشور و انقلابی همچنان همراه با آرمانهای گرامی این سرزمین به پیش می روند. دیروز حضور میلیونی مردم در روز ۲۲ بهمن نشان دهنده این حرکت مردمی بود.

به گزارش آوینی فیلم، همانگونه که حضرت آیت الله خامنه ای رهبر معظم انقلاب اسلامی در دیدار فرماندهان و جمعی از کارکنان نیروی هوایی و پدافند هوایی ارتش، فرمودند: ۲۲ بهمن امسال به یاری پروردگار و در پرتو همین عوامل تاریخ‌ساز به معنای واقعی کلمه دشمن‌شکن خواهد شد و با هوشیاری ملت و حضور همه سلایق و دیدگاهها، پرشکوه تر از سالهای قبل خواهد بود.»

و دیروز همه به خیابانها آمدند و یکصدا پیام همدلی خود را فریاد زدند تا جهانیان بدانند هیچ مساله ای سد راه دلبستگی مردم نسبت به انقلابشان نخواهد بود.
همانگونه که حضرت آیت الله خامنه ای، راهپیمایی ۲۲ بهمن را از مسائل شگفتی ‌ساز خواندند و فرمودند: «جشن سالانه انقلاب در کشورهایی که انقلاب کرده اند به رژه نیروهای مسلح در مقابل چند نفر تبدیل شده است اما در ایران سرافراز، ۴۰ سال است مردم در سراسر کشور به خیابانها می آیند و بر ادامه راه انقلاب تأکید می کنند که این مسئله، از معجزات شگفتی‌ساز انقلاب است و باید با تمام قدرت ادامه یابد.»
ایشان حضور انبوهِ بی‌شمار ملت در راهپیمایی ۲۲ بهمن را «دشمن‌شکن و مرعوب کننده آن»، «نشان‌دهنده حضور عمومی ملت در صحنه» و «تجلی عزم و وحدت ملی» برشمردند و خاطرنشان کردند: در جامعه اختلاف سلیقه وجود دارد اما وقتی پای انقلاب و نظام و ۲۲ بهمن به میان می آید، همه اختلاف ها رنگ می بازد و همه در کنار هم به میدان می آیند.»

و مردم دیروز نشان دادند که همراه انقلاب در چهل سالگی و تا همیشه خواهند بود.


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.