چهارشنبه, 4 ارديبهشت 1398
کد خبر: 10497
روز گذشته بهترین های فجر به آزادی رسیدند

استقبال از فیلم شبی که ماه کامل شد در پردیس سینما آزادی

آوینی فیلم: شب گذشته سه فیلم مهم و ارزنده جشنواره فجر امسال در پردیس سینما آزادی و در سانس های مختلف به نمایش درآمد. فیلمهای «ماجرای نیمروز؛ ردخون»، «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد». در این میان استقبال از فیلم جدید نرگس آبیار و شلوغی صف مراجعه کنندگان برای دریافت بلیت به حدی بود که این فیلم به سه سانس فوق العاده هم رسید.
آوینی فیلم

 شب گذشته سه فیلم مهم و ارزنده جشنواره فجر امسال در پردیس سینما آزادی و در سانس های مختلف به نمایش درآمد. به گزارش آوینی فیلم، فیلمهای «ماجرای نیمروز؛ ردخون»، «سرخپوست» و «شبی که ماه کامل شد». در این میان استقبال از فیلم جدید نرگس آبیار و شلوغی صف مراجعه کنندگان برای دریافت بلیت به حدی بود که این فیلم به سه سانس فوق العاده هم رسید.

رضا سعیدی‌پور مدیر پردیس سینمایی آزادی با اشاره به اینکه در پنجمین روز از برگزاری سی و هفتمین جشنواره فیلم فجر، در این پردیس سینمایی ۳ سانس فوق‌العاده برگزار می‌شود گفت: امروز یکشنبه اولین نمایش فیلم «شبی که ماه کامل شد» به کارگردانی نرگس آبیار در این پردیس سینمایی بود که با استقبال مخاطبان همراه بود.

مدیر پردیس سینمایی آزادی افزود: سانس فوق‌العاده برای «ماجرای نیمروز؛ رد خون» در ۵۰ دقیقه بامداد و «سرخپوست» به کارگردانی نیما جاویدی در ساعت ۲۴ از دیگر سانس‌های فوق‌العاده این پردیس سینمایی است.

 


افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.