سه شنبه, 12 فروردين 1399
کد خبر: 11774

شکایت شهردار کهریزک از پرویز پرستویی بابت انتشار فیلم سگ آزاری

آوینی فیلم: دست به دست شدن خبر مربوط به «سگ آزاری در کهریزک» جدیدترین موج اتفاق افتاده بود که واکنش هنرمندان را به دنبال داشت و یکی از آنها هم پرویز پرستویی بود که موضع گیری اش در قبال اتفاق فوق، شکایت شهردار کهریزک را به دنبال خواهد داشت.

آوینی فیلم: شهردار کهریزک با تکذیب عقیم سازی و آزار سگ‌ها توسط شهرداری کهریزک اظهار داشت: در فیلم منتشر شده مشخص نیست در کجا و چه اقدامی صورت می‌گیرد و تعابیر ناروا و نادرست عجولانه و شتاب‌زده بدون مستندات اظهار نظر شده است.

اسماعیل نعمت زاده با بیان اینکه جناب پرستویی باید این موضوع را اثبات کند، ادامه داد: ما برای مجموعه شهرداری که مورد اتهام قرار گرفته است ناراحت نیستیم و از بازی با احساسات انسان‌های پاک و روحیات لطیف مردم شکایت داریم که با دیدن این فیلم سبب انزجار و ناراحتی آن‌ها شده است.

نعمت زاده با اظهار تعجب از علت و منافع انتشار کنندگان چنین فیلم‌ها و اکاذیبی در فضای مجازی از شکایت شهرداری کهریزک از بازیگر سینما خبر داد و خاطرنشان کرد: در این فیلم معلوم نیست در حال کشتن حیوان، زدن آمپول ضد هاری یا عقیم سازی است که به غلط با دشمنی یا هر موضوع دیگر به راحتی به شهرداری کهریزک نسبت داده شده است.


دیدگاه‌ها

وقتی جنایت میکنندو حیایی ندارند دیگه دروغ گفنشون که مثل اب خوردنه

افزودن دیدگاه جدید

  • دیدگاه های ارسال شده توسط شما، پس از تایید در وب سایت منتشر خواهد شد.
  • پیام هایی که حاوی تهمت یا افترا باشد منتشر نخواهد شد.
  • پیام هایی که به غیر از زبان فارسی یا غیر مرتبط با خبر باشد منتشر نخواهد شد.